| huideni1845 a întrebat:

De Black Friday, toate telefoanele sunt reduse sau doar unele?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Unele... Dar uneori depinde si de site. E bine totusi sa te uiti inainte sa iti faci o idee cam ce modele vrei, ca atunci cand ai sa intrii sa stii rapid ce sa cauti.

| Moryami a răspuns:

Doar unele.

| Tariceanu a răspuns:

99% de obicei sunt reduse. 10% sunt reduse foarte tare. Restul sunt reduce 100-150 lei. Dar in general toate au macar o mica reducere. Si ma refer doar la acest magazin http://bit.ly/1A6nQOe restul magazinele. sunt aiurite si mincinoase la reduceri

| PaulPyRaTu a răspuns:

Pentru tot ce inseamna tehnologie pretul va fi redus.

| Sophia2002 a răspuns:

Nu toate