| bombonika1799 a întrebat:

De cateva zile ma cauta incontinuu cineva si as vrea sa-l bag la "resingere apeluri", dar imi cere pin2 si nu il stiu. Am cautat si acel card unde a fost cartela, dar nu l-am mai gasit..cum ar trebui sa procedez?

3 răspunsuri:
| Clausd10 a răspuns:

Daca ai un smart vezi poate ai optiunea de a-l trece la lista neagra. Salvezi numarul cu ce nume vrei tu, apoi intri in agenda la numele salvat, dai pe optiuni si ar trebui sa iti apara Adaugati la lista neagra. Dupa ce l-ai bifat, nu te mai poate deranja. Succes.

| dany2446 a răspuns:

Ti-ai putea schimba numarul de telefon...

| bogdan1319 a răspuns:

Suna la provider-ul de servicii