| Dydeea19 a întrebat:

De catva timp am un telefon Samsung gt-c3510. Cand il aprind imi apare sigla telefonului si numai dispare. >:o. Mentionez ca atunci cand apas pe tochscreen el merge dar sigla tot nu dispare. crying Ce este de facut ca sa dipara?

Răspuns Câştigător
| MadalinMarian a răspuns:

Mergi cu telefonul la un Gsm si o sa til resofteze.Costa cam 20 de lei.

1 răspuns:
| Nicu47 a răspuns:

Salut,la problema asta este de vina softul du-te la un service gsm si spune-le sa til resofteze sau sa vada ei carei treaba adica il desface si se va uita in iel si ii va baga niste cabluri la bini de pe placa de baza de la baterie si o mufa pe placa de baza unde intra cablul usb si asfel isi vor da seama cei de facut.
Singura acasa nu prea ai ce face decat sal duci la gsm.
pretul este de 20lei la 100 de lei depinde cat de grava este problema.