| UNEXPERTINCEPATOR a întrebat:

De ce Apple a ales ca la iphone 5s sa se aprinda ecranul in alb!?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca asa au considerat ei ca este mai bine.Ce culoare ai fi preferat?

| darrio2007 a răspuns:

P.S.Induci in eroare cu poza ta.Dar, mai ales, cu numele.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De jmecher

| UNEXPERTINCEPATOR explică:

Vreau sa stiu deoarece iphone 4, 3gs, 2getc toate se aprind cu ecran negru

| Zdog a răspuns:

Ca sa se asorteze cu IOS 7, toate dispozitivele cu IOS 7 se aprind cu ecranul alb.

| UNEXPERTINCEPATOR explică (pentru Zdog):

Am ios 7 pe iphone-ul meu 4 si se aprinde in negru tongue

| Zdog a răspuns (pentru UNEXPERTINCEPATOR):

Poate asa e pe IPhone 4, o colega are IPhone 5 si se aprinde cu ecranul alb.

| MNQ a răspuns:

Pentru ca alb-ul este considerata o culoare nobila si eleganta!