| KinekT a întrebat:

De ce asphalt 8 nu este compatibil cu telefonul Allview viper s?

5 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu este compatibil fiindca nu are procesor si rami necesari jocului.

| OnuOnulică a răspuns (pentru RareşTPUro):

Are memorie de 2 GB...nici nu se pune probleme sa nu mearga jocul asta. Iar cat despre procesor e unul din cele mai bune ar trebui sa ii mearga perfect jocul.

| OnuOnulică a răspuns (pentru RareşTPUro):

Jocul mai mult ca sigur e compatibil cu telefonul...
P.S Kinekt eu zic sa incerci sa il descarci din nou. E imposibil sa nu suporte la cei 2 GB Ram pe care ii are Allview Viper S.

| KinekT explică (pentru OnuOnulică):

De aceea mi-am pus si eu intrebari.jocul nu este xompatibil cu telefonul ( celelalte asemanatoare real racing 3 gt racing 2 etc sunt) in final cred ca este o problema software.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LOL! Imagine de profil se potriveste cu intrebarea laughing