| Filip124 a întrebat:

De ce atunci când instalez niste anumite feluri de jocuri, imi arata o eroare? (Chiar daca am spatiu pe telefon)

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

De obicei, asta se întâmplă când jocurile respective NU sunt compatibile cu modelul tău de telefon!

Toate cele bune.

| Futhakari a răspuns:

Ar fi cam 2 probleme una ar fi ca cere un anumit sistem android sa zicem 4 jocu, si tu ai 2.3, urmatoarea problema ar fi ca jocu e devina nu ruleaza asa cum zice producatoru. Ex am un S4 si am 4.4.2 kitkat si jocu angry birds go downlodat de pe play store (google play ) mi se blocheaza de pilda cand sunt in timpu cursei si alte jocuri ruleaza perfect cum af fii asphalt 8.