| BLURREDLINES a întrebat:

De ce când sun pe cineva, apare ca sun cu necunoscut? Si nu am salvate numerele cu #31#, mentionez ca am Nokia Lumia 625. Multumesc, dau fundita. :*

Răspuns Câştigător
| Nelu62 a răspuns:

E pentru Nokia Lumia 520. Dar poti sa incerci:
Selectezi din meniul telefonului tau functia Settings / Setari -> apesi pe cele trei puncte din coltul dreapta jos -> selectezi Settings / Setari. Aici vei merge in dreptul campului Show my caller ID to / Afiseaza ID-ul meu de apelant pentru -> aici poti alege optiunea Everyone, No one sau My contacts / Oricine / Nimeni / Contactele mele.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema este din setari. Mergi la ''setari apel'' si la ''confidentialitate'' sau cum iti scrie tie acolo, seteaza ''afiseaza numar'' sau ''afiseaza informatii apelant''.

| RoxanaGhost a răspuns:

Du-te la setari-->Apeluri-->Afisare numar propriu--> Si ai acolo by network, trimitere si hide-->Debifezi hide si alegi by n.w sau trimitere happy Sper ca te-am ajutat [Eu am alt tip de tel totusi Samsung Champ dar cred ca ai tu la setari faza cu numar propriu]

| PROmarteMUSK a răspuns:

Probabli este si de la setari di poate ai sunat cu nr. ascuns.