| justinfan a întrebat:

De ce nu imi mai merge facebook-ul si messenger-ul(aplicatiile) pe telefon? Adica nu mi se incarca, dau pe ele si imi apare ecranul negru. Am Allview P6 life

Răspuns Câştigător
| giorgiana1988 a răspuns:

Daca le ai salvate pe card, muta-le in memoria telefonului si apoi vezi daca iti merg. Dupa ultimele actualuzari si la mine face la fel, dar le-am mutat pe card si..surpriza..asa merg.Incearca si anunta-ma daca functioneaza. happy

3 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Mai da-le si tu cate un upgrade din cand in cand!

| Guest10 a răspuns:

Salut. Si eu am acelasi telefon si aceeasi problema. Eu zic ca e de la ultima actualizare problema asta... Intra de pe browser o vreme, pana la urmatorul update.
Funda?

| justinfan explică:

Ai avut dreptate, le am mutat pe memoria telefonului si merge. Multumesc