| SIsi321j a întrebat:

De ce nu imi merg ambele casti la iphone 4? Intr-un timp mergeau perfect si dintr-o data se aude doar casca stanga...

3 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Pfff eu ascult muzica toata ziua si trec prin aceleasi lucruri, mi se strica castile laughing uite, faza e ca nu prea ai ce sa le faci.Cumpara altele si vezi ce se intampla. Daca merg e clar ca alea s-au stricat si punct. Daca nu inseamna ca ai o problema la telefon si nu costa mult sa il repari.O zi buna iti dorescwinking

| Rebecca123 a răspuns:

Castile se mai defecteaza si ele dupa un anumit timp nu le poti avea ani de zile. daca tot nu isi revine, ia-ti altele.

| TPUser26 a răspuns:

Ca un utilizator al unui produs Apple, tin sa te anunt ca eu am avut din totdeauna probleme cu castile! Tu trebuie sa te asiguri doar ca nu ai facut nimic cu ele ( nu le-ai udat, nu ai tras de ele ) pentru ca ele se strica foarte usor! Daca ar fi avut contact cu apa, as fi stiut cum sa te sfatuiesc, dar nestiind cauza, nu prea ma ce sfat sa iti dau. Daca nu va funciona in continuare, atunci ma tem ca vei nevoita sa iti cumperi altele, dar, din fericire, Iphone-ul are mufa universala pentru casti, ceea ce inseamna ca ai o multime de variante, ieftine, sau scumpe!