| Celmaitareanonim a întrebat:

De ce nu pot sa dau hotspot la alte telefoane. am iphone 4. cand dau la altii imi gasesc dispozitivul si dupa ce se conecteaza cu parola arata ca se tot incarca si nu se conecteaza. nu stiu de ce. cum pot sa repar problema?

4 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Net ai destul? Ai activat datele cand ai incercat sa faci hotspot?

| BogdanDediu a răspuns:

Cred ca iphonurile dau hotspot numai intre ele!

| maraciucaeviata420 a răspuns:

Ai net mult? app si datele ereau activate? sau poate iphonu avea vreo problema

| Celmaitareanonim explică:

Am 5 gb de internet si am activat tot ce trebuie. am mai dat hotspot inainte si mergea dar acum nu stiu de ce nu mai merge