| Ilie_Samuel_2002 a întrebat:

De ce telefonul se descarca repede? Modelul telefonului este Samsung Galaxy Express 2

Răspuns Câştigător
| Shailyn a răspuns:

1. Penteu ca stăteai pe el când era la incarcat.
2. Poate bateria lui numai e buna, daca îl ai demult.
Încerca sa îl las-o sa se descarca la 0 apoi lasă-l peste noapte la incarcat. Fa asta de 3 ori. Si poate isi revine. Ori dacă nu schimba i bateria.

2 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

1) Că e modern.

2) Că e folosit.

| Popescu_Alin_1999 a răspuns:

Este deteriorată bateria, poate s-a stricat pentru ca ai folosit telefonul in timp ce era la încărcat.
Schimbă-i bateria si nu mai sta pe telefon când e la încărcat. Si nu se va descărca așa rapid
Funda?