| endust a întrebat:

De ceva timp am un Orange Hiro si dintr-o data am patit asta : cand scot castile, le deconectez de la telefon, pe ecran imi arata ca ele sunt tot conectate si cand doresc sa sun pe cineva nu ma pot auzi cu el doar daca bag castile inapoi. Ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| Mario1999 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa intrii in setari si sa il pui de pe mod casti pe mod normal. Trebuie sa gasesti undeva aceasta optiune in setari. Cred ca asta ar putea fi problema deoarece am patit la fel cu un telefon.