| Florin_Filiuta_1997 a întrebat:

De curand mi-am scapat telefonul si s-a spart sticla de pe display cum imi dau seama daca dispay-ul in sine este intact si doar sticla e sparta mentionez ca touch-ul nu merge

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
MErgi la un service, din cate stiu costa in jur de 200 de lei sa-l repari.
O zi frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,

Ce model de telefon ai?
Această sticlă se poate înlocui, însă este posibil să te întâlnești cu probleme după această înlocuire.
Înlocuirea protecției presupune încălzirea display-ului, ceea ce poate duce la îngălbenirii acestuia.

Numai bine!