| Iulianpatrascuiulimihai a întrebat:

De curand mia cumparat un telefon alwiew a 5 si am avut un cont google care mi la creat un operator de la magazinu shop de unde lam cumparat si am resetat telefonu ca mi se blocase ceva nam stiut ca o sami ceara asa ceva si acum a imi cere contu google anterior am incercat sa fac altu da nu pot altfel nu pot intra in telefon sa finalizez resetarea ce pot sa fac diocamdat nam dat de persoana care mia facut contu

Răspuns Câştigător
| patrik986 a răspuns:

Deci prima oara scoate cartela din ea si nu te conecta la internet(wifi) si nu o sa ti-l mai ceara.