| darrio2007 a întrebat:

De doua zile bateria mea de la telefon se descarca vazand cu ochii.Aseara am incarcat-o pana la 100%. Acum dimineata era 47% fara sa il folosesc. Daca l-am deschis sa ma uit la el a scazut rapid la 21%. Credeti ca trebuie sa ii schimb acumulatorul? Am un Samsung s5570 de 2 ani.

Răspuns Câştigător
| Svetoslava a răspuns:

Depinde, telefonul meu este de aceeasi marca si cu un an si ceva in urma aveam si eu aceleasi probleme, i-am schimbat acumulatorul si nimic, era o problema a telefonului....mai intai incearca sa schimbi bateria cu a unui cunoscut sau ceva in gen, si apoi mai vezi

| darrio2007 explică (pentru Svetoslava):

Multumesc pentru raspuns.Nu inteleg de ce in dreptul tau nu apare funda? Celelalte doua raspunsuri anterioare au.

10 răspunsuri:
| piratuu a răspuns:

Schimba-i bateria. Si mie mi s-a intamplat la fel cu bateria, si am schimbat-o.

| darrio2007 explică (pentru piratuu):

Multumesc pentru raspuns.Dar de atunci am rezolvat problema.

| RadikalGamer a răspuns:

Păi din moment ce-ți face figuri ar fi o șansă destul de mare să fie acumulatorul (bateria). Dar poate să-l fi încărcat cu un alt curent decât are el nevoie, de exemplu de la calculator prin USB. În cazul acesta s-ar putea duce mufa de încărcare. Încearcă să-i schimbi bateria. Ai noroc că nu-i iPhone. Succes big grin

| Veromi321 a răspuns:

Da trebuie daca nu mai tine deloc incarcat. Ai folosit vreo aplicatie pana acum care sa salveze durata de viata a bateriei?

| Ghostplayer a răspuns:

Brrrrr...

| darrio2007 explică (pentru Ghostplayer):

Mai trage un pulover pe tine, nepoate.

| Den2793 a răspuns:

Schimba laptop ul laughing))))))

| Den2793 a răspuns:

Pardon telefonul laughing) aveai o alta intrebare referitoare la laptop laughing)) cum de schimba limba eu zic sa setezi chineza laughing better 4 you

| darrio2007 explică (pentru Den2793):

Sa fii sanatos. De aproape 3 ani de cand am postat aceasta intrebare am invatat si japoneza.