| Madalina112890 a întrebat:

De mult timp eu voiam un telefon, însă așteptările mele, pot spune că, sunt mari, însă suma pe care o am nu se ridică la "așteptările mele", ca să-i spun așa...M-am gândit la un Samsung Galaxy Core Prime care este la un preț foarte bun, în jur de 600 de roni, și după părerea mea este un telefon destul de bun, pentru această sumă. Deci ce părere aveți? Îmi puteți da câteva detalii despre acest telefon ( calitățile și defectele)? Sau alte telefoane. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

S3.

| rich216 a răspuns:

E un telefon bun de 4.5" cu android 4.4.4 kitkat memorie 8 gb si cea interna de750mb,5mp si cea secundara de 2mp

| rich216 a răspuns:

Iti recomand Samsung galaxy j1 e cam la fel dar are un dizain mai tare