| Oana04 a întrebat:

De pe un telefon Samsung Champ pot trimite poze prin bluetooth catre un IPhone 4S?

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Imposibl, intrucat tehnologia Bluetooth este limitata la iPhone, cu acesta nu poti decat sa te conectezi la casti sau boxe audio Bluetooth, in nici un caz sa transferi de la/la alt iPhone cum spun ceilalti.

| maddoximilian a răspuns:

Din pacate nu, merge doar din iphone in iphone big grin orice tip de iphone 3 cu 4s 3 cu 5s.dar alt tip nu doar intre ele

| Sebi200000 a răspuns:

Nu, Iphone-urile nu pot primi prin bluetooh melodii, poze, etc de la telefoane cum ar fi Samsung, LG sau alte marci. Iphone-urile primesc chestii de aste aprin bluetooth doar de la alte Iphone-uri.