| BlackStar8 a întrebat:

De unde pot descarca aplicatii windows phone? De exemplu Minecraft pocket edition.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai pe telefon aplicatia "Magazin". Intra in ea si cauta. Eu am cautat si am gasit-o. Costa 6, 99 Euro.

| AndyAnonim a răspuns:

Daca le vrei gratis trebuie sa faci developer unlock la telefon si le instalezi cu pc-ul(unlock-ul este un procedeu riscant ce poate sa incalce garantia si sa o anuleze, nu sunt responsabil pentru ceea ce faci)dar eu asa am facut

| Farcas_Gabi_1989 a răspuns:

Pai si cum fac developer unblock la telefon