| Alex1510 a întrebat:

De unde pot sa-mi descarc pe telefon android 4.4 kitkat gratis?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Android nu e un so de plata. e gratis. insa in functie de dispozitivul ce ai sau de compatibilitatea cu versiunea kitkat, primesti actualizarea respectiva sau nu.
nu incerca sa instalezi fortat acea versiune.
daca ai facut root dispozitivului tau, foarte probabil ca nu vei primi actuallizarea, chiar daca dispozitivul e compatibil.

| Cosma_Andrei_1995 a răspuns:

Inainte de toate, telefonul trebuie sa fie compatibil cu acel android, dar NU descarca asa ceva gratis... cine stie ca prostii bagi in telefon.
Sper ca te-am ajutat

| Balan_Renata_1996 a răspuns:

Magazin Play