| Marian_Lila_1977 a întrebat:

Dece nu mai merge e-mail sau nu primesc nimic pe gmail de confirmare

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu-ti scrie nimeni, este evident ca nu ai ce sa primesti.
Trimite emailuri la prieteni, ca test, sa vezi daca iti raspunde cineva!

suntserios
| suntserios a răspuns:

E foarte vag ce ai scris tu că sa își dea cineva cu părerea.

| anonymus005249 a răspuns:

Dacă ai creat cont pe un site sau pe o aplicație și aștepți confirmare pe mail, probabil sa o fi primit, verifica în folderul Spam, dacă nu, probabil ai scris email-ul greșit când ai făcut cont sau poate ca durează mai mult sa îl primesti