| SergiuPhPsV a întrebat:

Deci am cumparat o cartela cu numar de 5 euro, am bagat-o in telefon si mi-a dat o oferta. Pentru a refuza oferta a scris ca trebuie sa dau sms la 321 cu mesajul DATA, zis si facut.
Dar mi-a trimis mesaj inapoi sa astept mesajul scris de confirmare. Am asteptat 20 min dupa m-am enervat si am mai dat o data mesaj cu DATA tot la 321 si am primit mesaj de la 333 ca nu pot beneficia de aceasta oferta.
Deci am primit acei 5 euro pe telefon sau ce s-a intamplat cu ei? ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Este cartela de Vodafone, Cosomte, Orange? Apeleaza si tu la cost control, stiu ca la Vodafone este *123# si vezi acolo daca mai ai creditul sau ai vreo extraoptiune.
Bft!

| LTAA a răspuns:

Exista un numar ce poate fi format, pentru a afla creditul, in ce retea esti?
Da-i in masa, asa sunt, parsivi, daca nu citeai SMS, nu aveai idee unde puteau disparea banii.

| SergiuPhPsV explică:

Am luat cartela pe Orange.