| tezaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Deci am un telefon Allview E3 Sign l-am cumparat acum 2 luni...
Totul bine si ok pana cand ma gandesc eu sa il rootez l-am rootat, apoi mi-am instalat o app de pe magazin play care stergea orice program desigur telefonul trebuia sa fie rotat se numea... Titan Backup ceva de genu... Si am sters eu pe acolo niste chestii dupa care am sters magazin play... Din greseala... Nu am observat... Si apoi am sters si ceva din telefon ceea ce nu trebuia... Si acum cand ma suna cineva imi da utilizator ocupat

1 răspuns:
| Mario123456789aab a răspuns:

Ai sters ceva foarte important dar ca saarepari trebuie sa dai reset la telefon.P.S. ai grija sa nu mai stergi tot happy