| ovidiumt a întrebat:

Desi imi arata ca imi merg datele mobile (imi apare acel H+ cu doua sageti sub el) nu imi merge netul. Ce as putea face?

3 răspunsuri:
| Sebaseba33 a răspuns:

H=3G H+=3.5G(sau3G+) poate nu mai ai MB (daca ai limita atunci se termina). Săgeata sus upload iar săgeata in jos download. Trebuia sa specifici la ca

| Sebaseba33 a răspuns:

Banuiesc ca e net pe cartela. Primesti net poate mb sau g, 1g=1000 mb. Daca ai net nelimitat joaca-te daca e limitat ai grija ce joci. Suna la 333 si vezi daca ai mb sau g, daca scrie 0, 09 mb nu mai încerca sa intri pe net nu o sa poti deoarece vorbim de ko, ceva slabut ve te ajuta doar sa încarci pagina google si atat

| WereWolf683 a răspuns:

Hey, și eu am pățit așa ceva, posibil nu mai ai net valabil, sau a trecut perioada de grație.