| StigmatA a întrebat:

Detin un telefon Nokia Lumia 520 updatat la zi.

Am instalat Skype pe el si cand intru in aplicatie nu imi gaseste niciun contact skype.

Mentionez ca am pe acel cont de skype vreo 40 de contacte, dar pe telefon nu imi gaseste pe niciunul.

Cum pot fixa acest lucru?

Multumesc

Funda pentru raspunsul corect

3 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Foloseste optiunea,, synchronise" sau adauga contactele din nou.

| LEDKIT a răspuns:

Nu gresit du-te si relogheaza-te si daca nu merge asta ast baga-le manual

| DenyX13 a răspuns:

Este pe un alt dspozitiv deci va trebui sa scrii contactele din nou sau uitate in setari si da pe imperecheaza