| Glr a întrebat:

Din experienta voastra care retea este mai buna Vodafone sau Orange? Beneficii abonament, internet si semnal. Mersi

5 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Vodafone
calitate e MUUULT MAI BUNA
Orange si tragi apa la veceu

Răspuns utilizator avertizat
| dinaprilie a răspuns:

Din experienta mea toti sunt niste hoti si telefoanele smart complicii lor. Ps: totusi odata intr-un subsol Orange avea semnal full iar telekom fara semnal.

| lamasanustefan a răspuns:

Telekom.
Îl folosesc de pe vremea cand era Cosmote.
Acum au si oferte faine, internet 4G Nelimitat(si e pe bune) Si viteza mare la Net.
Si cand expira oferta, ai gratis WhatsApp, Instagram si Facebook Messenger, (si YouTube parca)
Sau mai este Digi cu 2 Euro pe luna(dar nu stiu cat de bun e serviciul lor(am inteles ca releulor e tot cel a telekomului)
De Orange ce sa zic. Am folosit, dar ai doar 50 Gb internet, sj la unma nu ai gratis accesari pe Insta etc...
Vodafone mie unu nu imi place
Dupa mine ar fi
1: Telekom
2. Orange
3. Vodafone
4. Digi
Mai era daca tii minte prin 2014, carte Indygen(Vodafone) care aveai 500 Indypoinds cu care puteai suna, da mesaje, si internet 3G(ca asa era atunci).
Ca semnal e mai bun Orange din auzite, dar si Vodafone.
Sper ca te-am ajutat cu ceva
Funda?

| GabrielG2002 a răspuns:

Poti vedea semnalul din zona ta : https://www.aisemnal.ro/home