| cRaNs1MoRe a întrebat:

Din punct de vedere al camerei, care e mai bun HTC one m8 sau iphone 5s?

7 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

5S este mai bun.
Dar acum depinde și ce HTC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone 5s.

E foarte bun iar aplicațiile sunt foarte bine optimizate.

| heAdgN a răspuns:

Htc
Primary Dual 4 MP, f/2.0, 27mm, autofocus, dual-LED (dual tone) flash, check quality
Features 1/3" sensor size, 2µm pixel size, geo-tagging, face/smile detection, HDR, panorama
Video 1080p@60fps, 720p@120fps, HDR, stereo sound rec., check quality
Secondary 5 MP, f/2.0, 1080p@30fps, HDR
Iphone
CAMERA Primary 8 MP, f/2.2, 29mm, autofocus, dual-LED (dual tone) flash, check quality
Features 1/3" sensor size, 1.5 µm pixel size, touch focus, geo-tagging, face/smile detection, HDR (photo/panorama)
Video 1080p@30fps, 720p@120fps, check quality
Secondary 1.2 MP, f/2.2, 31mm, 720p@30fps, face detection, HDR, FaceTime over Wi-Fi or Cellular

| cRaNs1MoRe explică:

Informatiile alea le puteam gasi si eu... vreau pareri din experiente proprii

| Dessaer a răspuns:

Eu am Htc One M8 Gunmetal, poate spune ca are camera de 4 dar are 2 camere pentru efect 3D si face pozele foarte bune

| Atat_Danut_1997 a răspuns:

HTC one m8 are camera de 5MP iar iphone 5s are 8 MP..recomand iphone 5s... bafta

| Atat_Danut_1997 a răspuns:

HTC one m8 are camera de 5MP si
iphone 5s are camera de 8MP
recomand iphone 5s da depinde ce vrei tu