| Girly97 a întrebat:

Dispozitivele Bluetooth dauneaza telefonului daca pare ca pot prelua controlul complet asupra lor? De exemplu ca putem sa trecem la urmatoarea melodie, sa reducem/marim volumul, sa oprim/pornim muzica direct de la casca/boxa si ele chiar fac asta pe telefon?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dăunează la urechea ta, volumul prea tare nu e sanatoas, dar ameteli poti avea de la tehnologia bluetooth si dureri de cap

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu dauneaza. Si da, fac cele descrise de tine.

| Zuzu1991 a răspuns:

Orice se "poate"
ca o sa se si intample, aia e alta mancare de peste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comunica printr-un limbaj. Telefonul trimite constant un semnal electric cu anumite frecvente si casca poate sa intrerupa unele dintre ele, asta vede telefonul. Este un semnal de baza, asa este si la usb si la jack si la mai multe