| anonim_4396 a întrebat:

E bun blakbery? care e cel ai bun sau mai bine spuneti-mi si mie niste telefoane inteligente cat de cat ieftine, dar fara touch...

Răspuns Câştigător
| mihaelutzamy a răspuns:

Este bun BlackBerry dar ma cam enerveaza tastele. Bun ar fi Nokia c3-00.e cu tastaura qwerty care nu ma enerveaza si e destul de inteligent

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În primul rând, NU văd legătura dintre BlackBerry şi un telefon "ieftin"!

Apoi, în altă ordine de idei, SUNT şi modele de BlackBerry destul de performante, DAR sunt destul de SCUMPE ( sau chiar foarte scumpe comparativ cu performanţele tehnice ).

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......,da-ig1381

http://www.pcgarage.ro/smartphone/filtre/performante-tastatura-qwerty-da/

Toate cele bune.

| Predator30 a răspuns:

Mai toate telefoanele sunt bune acum depinde pentru ce il folosesti, cautati pe eMAG au preturi foarte bune eu de acolo mi-am luat si is foarte multumit, succes ..Sa nu uiti conteaza la ce vrei sa il folosesti nu marca.

| Crissstina01 a răspuns:

In primul rand, se scrie Blackberry, in al doilea rand, eu zic ca si Samsung-urile cu tastatura qwerty sunt destul de bune, dar cele mai bun eu le consider cele de la Blackberry.

| Danieladaniiii a răspuns:

Hey! Depinde ce fel de Blackbery este. Sunt niste modele care in 2 saptamani se strica. Stiu foarte multi oameni care au patit asa. dar este un fel de Blackbery, e un fel de Blackbery Nokia, este foarte bun si rezistent. Si nu este scump, nu stiu sa iti dau un pret exact, dar sa stii ca nu este scump. Si depinde pentru ce il folosesti : pentru net, ca sa vorbesti la telefon, sa faci poze, sa trimiti mesaje... depinde dar Nokia ala este foarte bun si este identic cu Blackbery doar ca este mai rezistent. Sper ca te-am ajutat happy funda? puppy dog eyes