| Lazãr_Narcis_1999 a întrebat:

E bun telefonul LENOVO A536? Un mic ajutor va rog! Multumesc!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Destul de bun dar nu fantastic happy are un preț puțin măricel dacă mă întrebi pe mine. Adică mai pun un milion și îmi iau LG L70 care e peste LENOVO A536 cu mult happy

Acum depinde de tine eu sunt PRO lui dar în locul tău mi-al lua LG L70 ( la preț mă refer )

| Laurentizyu a răspuns:

Este bun daca nu ai pretentii mari.Are o camera de 5 mp, android 4.4 daca nu ma insel procesor Quadcore etc.Ideea este ca eu unul spun ca mai mult de 700 ron nu face acest telefon.Ramane la decizia ta.nici nu stiu cat costa.In principiu este un telefon Bun si Cu design placut!happy