| anonim_4396 a întrebat:

Erori pe Samsung Galaxy S

De ceva timp imi tot apari erori gen "The application SNS sau Clock, Messaging, Task Manager, etc has stopped unexpectedly. Please Try again" si trebuie sa ii dau Force Close. Iar apoi aplicatia nu mai functioneaza daca nu sting si aprind telefonul. Merge ok cateva ore dupa care iar apar erorile.

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Fa back-up la datele importante de pe el si apoi da o resetare la setarile din fabrica. Problemele astea cel mai probabil sunt de la o aplicatie-problema.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

A venit vremea sal reciclezi si sa nu iti mai iei in viata ta Samsung.