| anonim_4396 a întrebat:

Este bun Iphone 5s,daca da va rog sa argumentatide ce este! Dau fundita, as vrea sa imi cumpar.

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Tot ce este facut de Apple este bun, cu toate ca si preturile sunt pe masura.

| NickPop a răspuns:

Da este un telefon foarte bun dar poti sa mai economisesti si sa iti iei un iphone 6 care este cu mult mai frumis si mai smart decat 5s

| Burjon a răspuns:

Ce inseamna pentru tine sa fie bun?

| kiky98 a răspuns:

Da, este!
Desi inca sustin ideea ca 4S a fost cel mai bun Iphone, si 5S este bun. Nu iti sugerez sa iti cumperi de pe OLX sau alte site-uri de genul totusi, daca vrei sa nu ai surprize.
In primul rand, nu are lag. Spre deosebire de plangerile oamenilor, bateria tine destul de bine si inca nu mi s-au stricat incarcatorul sau castile. Un punct slab ar fi faptul ca nu iti poti lua muzica, dar exista destule aplicatii. Pozele sunt de calitate, probabil singurul telefon cu o camera asa buna pe fata. Desi, prima oara m-a dezamagit IOS 8, de la ultimul update totul merge ok.
Chiar ti-l recomand, nu ai ce pierde. Si in legatura cu rezistenta, l-am scapat cu ecranul in jos pe gresie si se pare ca o simpla folie a reusit sa il apere. Nu are nicio zgarieturawinking