| bia000 a întrebat:

Este bun procesorul Quad Core 1 GHz?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE cu ce-l compari...
Dacă-l compari cu unul Dual-Core, atunci e mai bun; dacă-l compari cu unul Quad-Core de 1, 5 GHz, atunci e mai slab!

De ce nu precizezi modelul EXACT al telefoanelor?
Aşa se poate face o comparaţie mai corectă!

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa spun ca este bun. Doar satisfacator. Dual Core e mai bun.

| AliLina2 a răspuns:

Salut,depinde de ce fel de chipset si placa video e insotit.(chipest gen Qualcomm Snapdragon sau Mediatek iar placa video gen Adreno, Mali, Broadcom sau altele)..Imi poti spune cu ce fel de chipset si placa video are telefonul cu procesor quad core 1 Ghz?

| σκμ a răspuns:

Este mai mult decât VARZĂ!
Nu recomand!