| VoiceWithin a întrebat:

Este urgent, va rog.Sunt pe cartela, Vodafone si cand am telefonul inchis sau pe aria de acoperire nu primesc dupa ce-l deschid, sms ca m-a sunat cineva. Cum pot face asta? sau macar o aplicatie care sa faca asta. Va rog frumos! ajutor

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uita-te pe aici: https://www.vodafone.ro/......ie-vocala/
Deci nu este valabil de cat pentru firme. Altfel n-ai ce face.

| CatalinaMA a răspuns:

La Vodafone nu merge sa primesti mesajele acelea cu apelurile ratate (cum e la Cosmote) stiu pentru ca si eu am avut aceeas problema la un moment dat. am sunat la relatii cu clienti si singura solutie recomandata era sa imi activez casuta vocala ( asa sa primesti mesaj cu apelurile pierdute, cine te suna iti poate lasa un mesaj vocal pe care tu il poti asculta oricand singurul dezavantaj ar fi ca ia din minutele persoanei care te suna )

| ElectroFlash a răspuns:

Se poate face si e foarte usor
suni la *100#,alegi optiunea contul meu si dupa aceea dai la continuua si dupa alegi casuta vocala si dupa dai activare, si gata
acum daca te suna cineva si ai ratat apelul primesti mesaj imediat. Succes