| eemanon a întrebat:

Este vreo diferenta intre SAMSUNG GALAXY S2 II I9100 si SAMSUNG GALAXY S2 PLUS. La nivel de forma si marime. vreau sa imi comand o carcasa pentru s2 plus si am gasit doar pentru s2 i19100. oare se potriveste?

1 răspuns:
| mihaixliquid a răspuns:

Sal,uite aici un link cu cele 2 modele http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3621&idPhone2=5213 si despre difernte intre carcase poate decat in interiorul carcasei desi nu cred, dar sa fii sigur si sa cumperi degeaba poti desface partea de la baterie ii faci o poza si ii faci sau cauta pe net poze facute de persoane.bafta