| SintSmekerulTpu a întrebat:

Exista extraoptiune la COSMOTE cu 1-2 EUR?

7 răspunsuri:
| PuținConteazăNumele a răspuns:

Da exista, My Way

| SintSmekerulTpu explică (pentru PuținConteazăNumele):

La că-ți euro si cum se activează?

| PuținConteazăNumele a răspuns (pentru SintSmekerulTpu):

Pai e la 2 euro. Dai la *100#, apoi la estraoptiuni disponibile si iti arata acolo o lista. Alegi my way si o activezi

| SintSmekerulTpu explică (pentru PuținConteazăNumele):

Nu găsesc, o poți caută tu? Si sa îmi zici la ce nr sa trimit SMS pentru activare?

| PuținConteazăNumele a răspuns (pentru SintSmekerulTpu):

Https://www.cosmote.ro/product/extraoptiunea-my-way/preplan101/ nu trebuie sa trimiti sms la niciun nr, daca ai fi gasit-o la *100# ai fi putut sa o activezi direct. Poti sa suni si la 1234. SAi nu stiu sigur dar cred ca daca iti faci cont acolo poti sa activezi extraoptiuni sau sa iti reincarci cartela

| PuținConteazăNumele a răspuns (pentru SintSmekerulTpu):

Sau incearca sa trimiti sms la 204 fara text

| AlexBossgoru a răspuns:

Nu, doar la 3