| LostHeart a întrebat:

Exista vreo aplicatie pentru Nokia Lumia 520, cu Windows 8, care sa poata schimba fundalul la watsapp? De ce nu merge sa trimit poze pe facebook? am aplicatia fb instalata... O aplicatie buna pentru descarcat muzica? Un site cu carcase dragute? multumesc anticipat, funda pentru toate raspunsurile :*

1 răspuns:
| 123surprise a răspuns:

Pai windows 8 nu este cea mai buna alegere si sugerez sa schimbi windows-ul si te vei descurca greu on multe. Din nou poate fi de vina windows-ul sau o alta aplicatie care are cu ea virusi sugerez sa iti achizitionezi un antivirus. Pai daca e pentru telefon sugerez zedge gasesti acolo aproape orice fel de melodie si mai are in plus si walpapere dar din nefericire melodiile nu sunt complete dar pentru calculator sugerez Bear Share dar poti sa iti instalezi direct pe telefon de pe site-uri Google.
Si uite un link pentru site-ul cu carcase: http://www.kubmobile.ro/