| UNKOWN a întrebat:

Exista vreo aplicatie pentru Samsung s3 care sa imi gaseasca telefonul in caz de furt?

5 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Nu cred, cel mai bine te duci la politie, ti-l vor putea localiza cu codul telefonului de pe factura.

| Joker11 a răspuns:

Nu cred, cel mai bine te duci la politie.

| Muntgvb a răspuns:

Exista anti-thefturi pe antivirusi de pe Google Play(Avast,AVG,Bitdefender,CM Master, etc), dar nu le consider o necesitate, mai simplu la politie(oricum smartphone-urile au preinstalate soft-uri de urmarire pentru ''siguranta'', nu ca sa ne urmareasca pe noi sau ceva de genul asta).

| Katalin12 a răspuns:

Bitdefender - anti-furt.
E foarte buna functia.

| MirceaDiaconu a răspuns:

Uite aici poti gasi o metoda. Cel putin mie mi-a mers. Cu ea iti poti gasi telefonul daca e pe silent si e pierdut prin casa http://goo.gl/WWGZ5X