| vladlove123 a întrebat:

Exista wi fi in avion?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Este interzis utilizarea electronicelor care emite semnal in avioane ( telefon, laptop, wi-fi, si tot ce tine de astea )

| RaduTN a răspuns:

Nu. De unde semnal?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Poate ai vazut la telefon sau laptop modul avion, dar acel mod dezactiveaza orice semanl pentru nu a bruia aparatra avionului.In avion nu ai voie sa vorbesti la telefon sau altceva. Poate in cele performante dar sunt numai pentru avioane prezidentiale sau etc.

| simpluone a răspuns:

Da exista. In avioanele de fabricatie mai noua si daca compania este dispusa sa plateasca pentru aceasta optiune a avionului. Insa nu e free, si costa nejustificat de mult. In aceste avioane exista inclusiv semnal GSM.