| Ambber a întrebat:

Fotografiile de pe telefonul meu (HTC Desire 310) se desfragmenteaza pina cind dispar complet de pe cardul SD. Ce este si cum pot opri aceasta problema?

1 răspuns:
| Drack550 a răspuns:

Probabil este de la card.Primul lucru, formateaza acest card si vezi daca iti mai face la fel, daca tot asa iti face, incearca alt card si vezi cum se comporta. Daca si cu alte carduri iti face la fel inseamna ca este de la telefon, probabil ai vreun virus. Daca mai ai intrebari legat de telefoane sunt dispus sa iti raspund.Ma gasesti aici silviuzomby@yahoo.com/office@spiridonsilviu.com sau http://spiridonsilviu.com