| Dăăqueen008 a întrebat:

FUNDA! As vrea sa-mi iau un telefon. Ce-mi recomandati, Samsung Galaxy s2, Samsung Galaxy Grand Neo sau Samsung Galaxy Grand Neo Plus? Multumeesc

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Grand Neo Plus deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/......mpare.php3

Toate cele bune!

1 răspuns:
| marriancosmin a răspuns:

Fostul meu telefon a fost Samsung Galaxy Grand Neo Plus, am fost foarte multumit de el, in toate punctele de vedre, daca nu as fi primit altul nu l-as fii schimbat, deci pe acesta ti-l sugerez! Funda?