| anonim_4396 a întrebat:

FUNDĂ! Bună happy! Telefonul Samsung Galaxy Grand Neo Plus are 1 GB memorie RAM - corect? happy daca instalez 5 aplicatii pe el o sa imi mearga greu? sad... ce parere aveti despre Security 360 merita sa o instalez. Vă rog dacă vreti sa imi raspundeti la penultima intrebare (inaintea accesteia) va rog, daca nu e mare deranjul d.au fundită la primul răspuns :* MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| sabinn21 a răspuns:

Depinde acum si ce aplicații instalezi daca instalezi facebook whatsapp sau alte aplicații acestea vor rula în continui ceea ce va îngreuna puțin sistemul. ...nu te lua dupa ceii care nu știu ce vorbesc security 360, Clean master sau battery doctor nu sunt bune de nimic decat iti umple memoria ram sunt inutile degeaba spune ca iti șterge sau iti curata memoria cand face altceva daca nu ma crezi fa un test cu clean master umple memoria ram apoi goleste-o cu ajutorul aplicație si dupa intra sa vezi memoria ram vei vedea ca aceasta nu a scazut si este la fel FUNDA?

2 răspunsuri:
| Max_David_1994 a răspuns:

Nu, nu o sa ai lag. Insa eu folosesc Bitdefender si mi se pare mult mai bun. Apropo ti-am raspuns la cealalta intrebare.
Funda?

| Tdc_Andreea_1990 a răspuns:

Nu o sa mearga greu ...doar daca nu ocupa mult spatiu sau poti sa iei doar strictul necesar(facebook, whatsapp...)
security 360 estecea mai buna aplicatie de curatat virusii din telefonwinking