| gago a întrebat:

Funda

Buna TPU, am o problema:

Nu pot sa sun.Adica sun, se face conexiunea la apelare si nu apuca sa sune ca se inchide procesul de conexiune, de ce se intampla asta si ce as putea sa fac? Mentionez ca sunt abonat pe Vodafone si nu mi s-a mai intamplat asta pana acum.Am toate facturile platite la timp,am stins telefonul si l-am repornit, cartela sta bine la locul ei...deci,care este problema?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Este mai degraba o problema cu telefonul. Daca il ai in garantie du-te cu el la magazinul de unde l-ai achzitionat sa ti-l testeze, cred ca mai mult ca sigur i s-a stricat antena interna.

1 răspuns: