| Dăăqueen008 a întrebat:

FUNDA! Samsung Galaxy Grand Prime face poze mai bune cu camera frontala decat un S2? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Mcnebunatika a răspuns:

Da, il recomand. Face poze foarte bune, are memorie multa, nu se blocheaza( unele telefoane se blocheaza din prima zi in care il cumperi). Daca ti-l cumperi la inceput o sa-ti para cam mare, dar dupa o sa te obisnuiesti cu el.

6 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

E tehnologie mai noua in Galaxy Grand Prime. 100% face poze mai bune cu ambele camere.

| Mcnebunatika a răspuns:

Samsung Galaxi Grand Prime face poze mai bune cu camera frontala. Am eu si face poze mult mai clare decat S2, am de unde sa fac comparatia pentru ca are o prietena de a mea S2.Grand Prime are mai mult spatiu daca te intereseaza si asta. Sper ca te-am ajutat!

| Mcnebunatika a răspuns:

Grand Prime face poze mai bune

| Dăăqueen008 explică (pentru Mcnebunatika):

Ce culoare e telefonul tau?

| Mcnebunatika a răspuns:

Alb

| Dăăqueen008 explică (pentru Mcnebunatika):

Si esti multumita de el per total? Il recomanzi?