| Dăăqueen008 a întrebat:

FUNDA!
Samsung Galaxy S Duos sau Samsung Galaxy S5780 Trend Plus?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trend Plus

| Mario1999 a răspuns:

Depinde. Aici intrebarea este daca ai nevoie de un Dual Sim sau nu. In mare parte telefoanele sunt la fel. Daca nu ai nevoie de doua cartele in telefon, as zice Trend Plus deoarece e mai putin mai performant si putin mai ieftin. In legatura cu ce spunea PeeDeeXD, ca S Duos citeste doar carduri de pana la 32 de GB, eu nu vad de ce ai avea nevoie de o memorie mai mare. Si asa, telefonul are 4 GB interni, iar daca stai sa te gandesti ca pe un card de 64 de GB (de calitate) care ar merge la Trend Plus ai da chiar mai bine de un sfert din pretul telefonului, nu stiu daca se merita. In concluzie: Daca vrei Dual Sim, ia-ti S Duos, iar daca nu ai nevoie, alege Trend Plus (pentru performanta si pret). Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| AnonimusGate a răspuns:

Galaxy S duos daca vrei un telefon dual sim.

| Yuzoo a răspuns:

Samsung Galaxy S5780 Trend Plus e alegerea cea mai buna. Are procesorul mai puternic (1, 2 fata de 1), ecranul mai mare (4, 3 inch fata de 4) si citeste carduri SD pana la 64 de GB fata de 32 GB. Categoric Samsung Galaxy S5780 Trend Plus e mai bun.

| danutz547 a răspuns:

Trend plus