| Senoritha a întrebat:

Funda!
Voi ce ati alege intre note4, s6 si LG g4 si de ce?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

S6, e mai bun din multe puncte de vedere fiind ultimul model aparut de la Samsung.
LG e slab in general oricat s-ar chinui astia sa-l faca mai bun.

Răspuns utilizator avertizat
| pantera30 a răspuns:

Grea decizie dar iti spun cate ceva. In afara de LG restul telefoanelor sunt marca SAMSUNG ai grija cu eledecunde le cumperi sa iti zic ceva ce te va ajuta. Cumpara aceste modele pe care îl doresti tu dar dupa 2 ani de la lansare ca când sunt noi costa unele si 2500- 3000 ron. Daca îl ei peste 2 ani sau un an pretul scade in primul an pana la 75% in al doilea an la 50% pentru ca si-au scos banii si apar altele noi care le ia locul. Sper ca te-ai lamarit cat de cat. Astept o funda asta daca merit.

| pantera30 a răspuns:

Grea decizie dar iti spun cate ceva. In afara de LG restul telefoanelor sunt marca SAMSUNG ai grija cu ele de unde le cumperi sa iti zic ceva ce te va ajuta. Cumpara aceste modele pe care îl doresti tu dar dupa 2 ani de la lansare ca când sunt noi costa unele si 2500- 3000 ron. Daca îl ei peste 2 ani sau un an pretul scade in primul an pana la 75% in al doilea an la 50% pentru ca si-au scos banii si apar altele noi care le ia locul. Sper ca te-ai lamarit cat de cat. Astept o funda asta daca merit.