| Emy52 a întrebat:

FUNDAA, va rog URGENT! Am un telefon Samsung Galaxy M22 și vreau să îmi cumpăr o husa de pe internet. Ce alte telefoane au huse compatibile cu Samsung Galaxy M22?

Altfel spus...la modelul de husa trebuie sa selectez pentru ce telefon vreau și sunt vreo 8 tipuri de iPhone-uri și vreo 13 tipuri de Samsung (dacă am numărat bine). Deci ce telefoane pot avea aceeași husa cu al meu?
CE ALT TELEFON POT SELECTA CA HUSA SA SE POTRIVEASCĂ PE AL MEU?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu e clar de ce ți-ai lua altă husă decât cea dedicată?

https://www.magazin15.ro/......xy-m22-4g/

| dullcat a răspuns:

Buna.De ce nu iei in considedrare sa mergi la un stand cu huse din orice mall sau spatiu comercial? Acolo vanzatorul iti cere sa-i arati telefonul si te ajuta sa o alegi pe cea mai potrivita, vezi real daca e buna sau nu, nu ai surprize, spre deosebire de cele comandate de pe net.

| 120bulevard a răspuns:

Si de ce nu cauti pe google "huse galaxy M22"? Sunt sute de site-uri la care poti apela