| vikyro a întrebat:

Galaxy s6 resetat din fabrica nu-l mai pot deschide doar pana unde imi cere parola samaung. O introduc scrie ca se conecteaza apoi ramane blocat pe pagina cu parola. Daca introduc parola gresita imi spune ca e gresit.

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Probabil Samsung a scos din funcțiune serverul de login la telefoanele asa vechi. Deși nu știu cum de încă știe dacă introduci una greșită.

In punctul asta cred că ar merge o resoftare ca sa stergi asocierea telefonului tau cu contul de Samsung. Când zic resoftare mă refer la rescrierea romului.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Lasă-l să moară liniștit, are aproape zece ani

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Arunca l sau vinde l pentru piese cu 100 lei pe Olx

Bula
| Bula a răspuns:

Introduce parola corecta si lasa asa telefonul, conectat la incarcator!
Telefonul probabil va primi o resoftare, dar care poate dura chiar si cateva ore, timp in care nu e voie sa opresti alimentarea /telefonul, nici sa umblii la el!

| thunder11 a răspuns:

Bro telefonul ala e foarte vechi, chiar si daca reusesti sa te conectezi pe el tot nu o sa poti face mare lucru cu el ca are un Software care nu duce mai nimic