| Rootkit a întrebat:

Gen mi-am scapat recent telefonul pe jos si s-a spart, iar ecranul incepea sa se colororeze.
Dupa ceva timp am vrut sa vad daca se deschide, initial am crezut ca merge doar ca ecranul era negru.

Are rost sa-l duc la reparat?
(imi cer scuze daca am gresit categoria)

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Gen despre ce telefon vorbim

| Andreeush a răspuns:

Depinde cât te costă reparația.
Du-te la o clinică Gsm și întreabă cât te costă și decizi atunci dacă merită sau nu.

| ywar a răspuns:

Gen, asa e cand ai telefon si nu gramatica, gen. Gen mi-as baga in toata generatia asta cu gen pe buze si i-as invita sa citeasca almanahe.

| ℓαυяα a răspuns:

Mergi cu el la un service, poate trebuie schimbat displayul

| SasaSasa2000 a răspuns:

Sigur că are rost să al duci la reparat, dar daca ai dat 300 lei pe el și costa 250 sa schimbi ecranul mai bine ați iei unul nou.

| SasaSasa2000 a răspuns:

Daca merita sa îl repari:
https://www.iqfix.ro/? utm_source=olx&utm_medium=cpc&utm_term=300x210