| Bucur_Cosmin_1990 a întrebat:

Hai salut, baietii am si eu o treaba.

in primul rand., acun 3-4 luni avem o alta baterie, mergea foarte bine., mi-am descarcat niste jocuri/aplicatii, mna., m-am jucat 1-2 pe ele, si instant mi se stingea telefonul si mi se reaprindea...,

dupa ce imi facea asa, am mers la un service, eu creadeam ca e softul, baietii l-au pus pe tester si au spus ca este baterie.

dupa ce au spus baietii ca este bateria, am fost sa iau o baterie nou nouta si cu garantie...

bun, mi-am cumparat baterie, in primele 2-3 zile mergea super ok..., mi-am descarcat iar cateva site-uri de socializare (Instagram, Facebook, whatsapp, sarahah si twitter., totul bine si frumos, dupa cele 3 zile, am vrut sa ma joc (clash royale)., am intrat in 2-3 meciuri si pag, telefonul meu s-a stins instant.,

acum cu telefonul meu ma pot juca doar la incarcat cu el.

P.S: Dau funda sickAm Samsung Galaxy J5 2016 - actualizat 2017!

2 răspunsuri:
| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Doar un service Samsung poate sa-ti zica ce are, dar e posbil ca memoria telefonului sa nu stie citi bine cand trebuie si cat e de incarcat acumulatorul sau cand te-ai jucat ceva joc pe el s-o incalzit tare ceva din el si sa fie un fel de scurt.

| Bucur_Cosmin_1990 explică:

Inca ceva, cand il scot la incarcat, tag pag mi se stinge ok., apoi cand il bag la incarcat, prima data il bag si imi zice ca nu am baterie si imi vibreaza, il scot de la incarcat, si il bag iar si apoi apare cata baterie am eu., va rog eu