| MihaEllaDu a întrebat:

Hai TPU!
In seara asta s-a intamplat ceva ciudat! Deci telefonul meu (Samsung) nu ma mai lasa sa imi accesez jumatate din aplicatii(imi arata ca sunt acolo, dar cand dau click pe ele,nu se intampla nimic )! fundalul de blocare mi s-a facut negru. Setariele mi s-au injumatatit si nu stiu ce sa fac.L-am repornit de,, n " ori dar degeaba...
O parere?

Răspuns Câştigător
| DrGeorge a răspuns:

Salutare,

Suna ca si cum ai iti lipsesc niste procese de sistem din el.
Daca dupa o restare din fabrica nu merge o sa fie necesar sa ii faci flash la Android.

3 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Poți instala un anti virus să-l scanezi. Dacă nu merge îl resetezi. Dacă nici așa nu merge îi faci root și îi faci flash androidului.(pierzi garantia dacă-i faci root) dar dacă ai garantie il duci la service.laughing

| KanezuY a răspuns:

Poti sa dai un hard reset la telefon.

| Nicolae207 a răspuns:

Vezi daca ai aplicatiile pe card, sa verifici cat de bine merge acesta. Incearca un reset de telefon, nu sa il readuci din setarile din fabrica,
Mult succes si noorc!